HoupTaid Nitra

Kvalitné plastové, drevenné a hlinikové okná a dvere v Nitre

Cenová ponuka

Vyžiadajte si vlastnú nezáväznú kalkulaciu. Vyplňte všetky potrebné údaje v sekcii kontakt a my vám spätne pošleme vypracovanú cenovú kalkuláciu.

chcem cenovú ponuku

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny cez týždeň sú stanovené. Počas víkendov a sviatkov podľa telefonickej dohody.

  • Pondelok - Piatok
    8.00 - 17.00
  • Sobota
    Podľa telefonickej dohody
  • Nedeľa
    Zatvorené

Služby

Spokojnosť zákaznika je u nás na prvom mieste! Pozrite si rad služieb ktoré poskytujeme pre našich klientov..

pozrieť služby

Drevené dvere

Drevené EURO dvere

Drevené dvere svojou dlhoročnou tradíciou pôsobia esteticky a prirodzený dojmom. Spôsob vypracovania a dokonalá povrchová úprava dáva vyniknúť drevu. Tento prírodný materiál je ekologicky prijateľný ako pri výrobe, používaní, aj pri likvidácií. K najväčším výhodám samozrejme patria tepelno izolačné vlastnosti (netvoria sa tepelné mosty), vysoká tvarová stálosť, rôzne druhy riešenia výrobku podľa priania.
Najväčšou výhodou euro dverí je možnosť nekonečnej renovácie a inovácie lakovaním.

Technické údaje

EURO dvere vyrábame z drevených trojvrstvových hranolov, ktoré takto majú vynikajúcu tepelnú izoláciu a dlhšiu živnosť. V súčasnosti sa na výrobu okien a dverí najviac používajú z domácich driev smrek, borovica a dub a rapídne sa rozširuje použitie driev meranti, ktoré dovážame z Indonézie.

Povrchová úprava

Povrchovú úpravu svojich výrobkov prevádzame vodou riediteľnými nátermi Remmers, z ktorých má zákazník k dispozícii vzorky 12 ks farieb a ich odtieňov. Povrchová úprava sa začína po dokonalom odstránení povrchových nerovností materiálu a to formou namáčania, čiže výrobok sa ponorí v špeciálnej vani do základného impregračného prípravku. Základný impregračný prípravok chráni drevo pred plesňami, hnilobou a inými hubovými škodcami. Po dokonalom zaschnutí prvej vrstvy sa výrobok opätovne dostáva do špeciálnej vane kde sa uskutoční jeho druhé ošetrenie a to ponorením do prípravku, ktorý tvorí medzivrstvu a zároveň posilňuje základovú vrstvu a napomáha dokonalému uchyteniu lazúrovaciemu laku. Lazúrovacie laky sú odolné proti ultrafialovému žiareniu a ich živnosť je udávaná výrobcom 10 - 12 rokov.

Linz-1 Zlin-2 Neapol Florencia
Wien Versai Roznov Jihlava
Moden Diplomat St.Polten Verona
Klasik Jihlava Hamburg-3 Milano
Katrin Veseli Milano Hamburg-1
Elegant Linz-2 Zlin-1 Otrokovice