HoupTaid Nitra

Kvalitné plastové, drevenné a hlinikové okná a dvere v Nitre

Cenová ponuka

Vyžiadajte si vlastnú nezáväznú kalkulaciu. Vyplňte všetky potrebné údaje v sekcii kontakt a my vám spätne pošleme vypracovanú cenovú kalkuláciu.

chcem cenovú ponuku

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny cez týždeň sú stanovené. Počas víkendov a sviatkov podľa telefonickej dohody.

  • Pondelok - Piatok
    8.00 - 17.00
  • Sobota
    Podľa telefonickej dohody
  • Nedeľa
    Zatvorené

Služby

Spokojnosť zákaznika je u nás na prvom mieste! Pozrite si rad služieb ktoré poskytujeme pre našich klientov..

pozrieť služby
Späť - SPÔSOBY IZOLÁCIE

Sikkaton® ISOL - Technický list výrobku

Zloženie

Jednozložková zmes zložená z portlandského cementu, upraveného kremičitého plniva a špeciálnych anorganických aktivačných chemikálií.

Účel použitia

Sikkaton® ISOL je určená na sekundárnu ochranu betónu. Ošetrený betón so Sikkaton® ISOL získa izolačné schopnosti voči zemnej vlhkosti, tlakovej vode, ropným produktom a všetkým tekutinám s hodnotou pH ³ 5.

Aplikácia

K 7 litrom vody sa pridajú 12 kg práškovej zmesi Sikkaton® ISOL, ktorá po dôkladnom premiešaní dosiahne konzistenciu podobnej oleju. K tuhnutiu zmesi dochádza po 20 minútach, preto treba zamiešať len toľko látky, čo sa spotrebuje v tom čase. Zatuhnutá hmota sa nesmie riediť s vodou, prípadnému stuhnutiu je možné predísť premiešaním. K miešaniu sú vhodné rôzne typy miešačiek ( miešadlo upevnené vo vŕtačke, klasická spádová miešačka a pod. ).

Takto pripravená hmota sa nanáša murárskou štetkou na vopred vhodne pripravenú betónovú plochu (mastnôt, nečistôt a voľných častí zbavený, dostatočne navlhčený). Podľa účelu použitia sa po stuhnutí prvej vrstvy (za normálnych okolností za 1 – 6 hod.) nanesie druhá vrstva. Pre ošetrený povrch je nutné v priebehu 5 – 6 dní vytvoriť vlhké prostredie (napr. kropením povrchu). Betón dosiahne izolačné vlastnosti 10 – 14 dní po aplikácií.

Pred aplikáciou Sikkaton® ISOL musí byť betón dostatočne navlhčený, zbavený nečistôt, bez prachu a voľných častíc, bez mastnôt, olejov, náterov, či iných nečistôt, ktoré by mohli pôsobiť ako prostriedky zabraňujúce prenikaniu hmoty. Povrch pred ošetrením môže byť hladký alebo drsný, s otvorenými kapilárami. Spracovávajte pri teplotách od 5°C do 30°C ! Nespracovávajte za dažďa!

Ochrana zdravia

Výrobok obsahuje cement a ďalšie netoxické chemické prísady. Zmes môže mať pri zanedbaní hygieny nepriaznivý vplyv, predovšetkým na pokožku a sliznicu, rovnako ako iné materiály podobného charakteru. Pri práci chráňte pokožku a sliznicu pred priamym kontaktom! Za týmto účelom používajte bežné ochranné pomôcky ako rukavice, okuliare, respirátory.

Skladovanie a trvanlivosť

Zmes je dodávaná v papierových vreciach s polyetylénovou vložkou, balený po 25 kg. Skladujte na suchom mieste a spotrebujte do 12 mesiacov od dátumu výroby!

Späť - SPÔSOBY IZOLÁCIE